Рік добігає кінця, тож ми традиційно готові трошечки зазирнути в майбутнє і поділитися ним із тобою. І хоч у нас немає зеленого порталу як у Ріка й Морті, але повір: ми точно не прогадаємо, адже тримаємо руку на пульсі своєї сфери. Отже, сьогодні поговоримо про тренди у стилізації приміщень на 2024 рік.
Знаємо, що фотошпалерами зараз вже нікого не здивуєш. Це вже класика, хоч і така різна. Сміливі рішення та лаконічні принти, ніжні відтінки та яскраві (ба навіть крикливі) кольори, ледь помітні градієнти та масивні об’ємні дизайни — розмаїття ідей просто неосяжне. Та серед усього цього велетенського мистецького масиву кожен підбере щось для себе, кожен знайде свій метч.
Ми ж ділимося трендами 2024, щоб надихнути, щоб звернути увагу на нові принти та кольори й, звісно, щоб допомогти тобі бути ін тач зі всіма актуальними ідеями.
Квіти, а особливо польові
Ми у Kith2kin обожнюємо simple елегантність польових квітів, тож ледь не від сердечка відриваємо ці дизайни. Природна простота вже не перший сезон зберігається в інтер’єрних трендах. Ми знаємо, як важливо зберігати простір лаконічним та стильним.
М’які кольори, ніжні лінії, плавні вигини чи різкі контури — навіть активний принт буде легко та ненав’язливо доповнювати атмосферу. Для усіх поціновувачів широти простору, але з цікавою фішкою — фотошпалери з польовими квітами будуть мастхевом. А ми маємо для тебе не один букет на наших рулонах.
Масштабні принти
Ще один тренд 2024, що зберігся з минулого року — це масштабні об’ємні принти. Ідеальний метч для кімнати, що потребує однієї акцентної стіни. Тут можна не соромитися й експериментувати із дизайнами, кольорами, принтами. Великі графічні елементи, абстракції та масштабні картини стануть прикрасою інтер’єру, роблячи його remarkable and stylish.
Ботаніка
Природа, природа і знову природа. Чому ми вже вкотре виділяємо її як тренд? Бо це вічна класика, без зайвих сумнівів. Проте крім квітів ми ділимося й іншими пейзажними дизайнами — від деталізації листочка до широкоформатної панорами гір. Природа прекрасна у будь-якому прояві, тож тому, на нашу думку, її мотиви й не виходитимуть із трендів в інтер’єрі, одязі та і житті загалом.
Класичні зелені, коричневі, жовтуваті кольори часто переростають в дизайнах у геть нетипові відтінки, даруючи як природну атмосферу спокою, так і лепту чогось унікального чи навіть магічного.
Приглушений максималізм
Знаємо, що не кожен насмілиться використати масштабні яскраві принти у своєму інтер’єрі, але вони не обов’язково будуть акцентним елементом. Тож, якщо ти хочеш додати простору яскравості та динаміки, при цьому залишаючись в межах лаконічного дизайну — ця підбірка для тебе. У ній ми хотіли показати всю красу та доречність приглушеного максималізму.
Розмаїття дизайнів дає змогу прикрасити як дитячу чи спальну кімнату, так і офісні чи комерційні приміщення, а теплота кольорів ніби нівелює акцент малюнку.
Дофаміновий декор
Як нас називають дофаміновим поколінням, то будемо відповідати цій дефініції!
На просторах соцмереж усе більше набуває популярності тренд дофамінового декору. Хоча це визначення не є загальноприйнятим в дизайні інтер’єру чи художньому середовищі. Він може бути асоційований з поняттям «дофаміновий» у контексті нейрохімії та нейробіології, де дофамін є нейромедіатором, що відповідає за відчуття задоволення і радості.
Тож логічно можемо зробити висновок, що це щось про яскраві кольори, сміливі принти, купу дрібних деталей і всяке таке. Та насправді дизайнери часто кажуть, що цей тренд скоріше про те, щоб облаштувати оселю конкретно тими деталями, які викликають радість у її мешканців.
Дофамін у кожного виробляється на різні тригери, ми ж тут підібрали кілька «канонічних» прикладів фотошпалер у стилі дофамінового декору.
Кросдизайн у різних кімнатах
Цей тренд точно сподобається поціновувачам вільного та широкого простору, при чому створити його можна навіть за наявності невеликої квадратури приміщення.
Чудовим способом створити ілюзію розширеного простору, ширини та довжини є сила повторення. Використовуючи однакові відтінки або візерунки на стінах, створюється відчуття глибини та нескінченності.
Аби не загубитися серед цих кімнат, мудрою ідеєю буде вибрати більш приглушений або делікатний дизайн (хоча тут вже все залежить від сміливості твоїх рішень).
Зелений — колір 2024 року, року дракона
Східний календар символом 2024 року нарікає Дракона, і не аби якого, а саме зеленого. У китайській традиції цей колір пов’язують зі стихією Дерева, тобто з усім живим.
Усі ми знаємо й те, що зелений завжди був ознакою пробудження, нового циклу природи, був символом спокою, гармонії, здоров’я. Пам’ятаєш цей лайфгак від офтальмологів: після довгого напруження очей — подивитися у далечінь на щось зелене. І це працює!
Так, кімната із зеленими шпалерами не замінить ні окулярів, ні психолога, але точно буде приємним плюсиком для атмосфери. Тож навіть якщо ти скептично ставишся до того, що транслюють гороскопи, зелений колір все одно навіки буде потужним символом заспокоєння та гармонії у цьому непередбачуваному світі.