Як правильно поклеїти фотошпалери на стіну?

Інструкцію з монтажу ви зможете знайти в тубусі разом в вашим замовленням. В цілому, поклейка фотошпалер не відрізняється від монтажу звичайних шпалер.

Як можна подивитися каталог фотошпалер?

В нас на сайті ви можете подивитися повний каталог шпалер. Якщо ви не змогли знайти принт до вподоби – ви можете написати або зателефонувати нам і ми допоможемо вам з пошуком!

Як купити фотошпалери?

У нашому випадку правильніше було б сказати замовити фотошпалери, так як всі шпалери виготовляються на замовлення саме на ваш розмір. 

Замовити можна на сайті, обравши принт та вказавши параметри вашої стіни, або можна зателефонувати та наші менеджери допоможуть вам зробити замовлення.

Який термін виготовлення фотошпалер?

Виготовлення займає від 1 до 2-х днів плюс час на доставку вашого замовлення. 

Чи можна клеїти фотошпалери на кухні?

Клеїти на кухні можна всі види фотошпалер.

Чи не шкідливі фотошпалери для дитини?

При виготовленні фотошпалер нами не використовуються шкідливі речовини, а технології абсолютно екологічні. Як правило, проблема шкідливих випарів і запаху зустрічається у тих виробників, які виготовляють поліграфічну продукцію для зовнішньої реклами. Ми ж використовуємо екологічно нешкідливий матеріал для фотошпалер, і подібні технології не застосовуємо.

Чи можна виготовити шпалери з власної фотографії?

Авжеж можна! Перейдіть на сторінку «Кастомізація», вкажіть розміри шпалер і завантажте свою фотографію. Після оформлення замовлення, наші менеджери зв’яжуться з вами і обговорять усі деталі виробництва і відповідність якості фотографії розмірам друку.

Як доставляються замовлення?

По всій Україні замовлення доставляються Новою Поштою. Ви також можете вказати бажаний для вас спосіб доставки під час замовлення.

Як відбувається оплата?

Доступна оплата банківськими картами, на банківський рахунок компанії і накладений платіж.