Наші головні орієнтири — це увага до деталей і ретельний підбір матеріалів та дизайнів. Тому всі шпалери kith2kin є двошаровими, де перший шар флізеліновий, другий – вініловий. Така комбінація має ряд переваг:

  1. Висока міцність: флізеліновий шар приховує дрібні недоліки стіни, а вініловий надає шпалерам стійкості до механічних пошкоджень.
  2. Вологостійкість: завдяки вініловому верхньому шару наші фотошпалери є стійкими до вологи, тому вони влучно впишуться в інтер’єр кухні чи вбиральні. Однак, ми рекомендуємо утриматися від монтажу фотошпалер у приміщеннях з високим рівнем вологості, наприклад, у ванній кімнаті, для гарантування їх максимальної довговічності.
  3. Захист від впливу сонця: верхній шар захищає кольори від вигорання, що забезпечує яскравість дизайну на роки.
  4. Легкість у догляді: такі шпалери просто підтримувати у чистоті.
  5. Дизайнерські можливості: втілення будь-яких творчих задумів. Але тут варто зазначити, що насиченість кольорів принту може варіюватися через текстуру шпалер. Нижче читай, чим вони відрізняються та обирай найкращий варіант для себе.

Basic

Текстура цих шпалер рівна, гладка та щільна, що перетворює стіни на справжнє полотно художника. Це вдалий вибір для мінімалістичних та стриманих інтер’єрів, де акцент робиться саме на принті, а не на текстурі шпалер.

Розмір шпалер: Будь-який
Довжина рулону: Будь-яка
Ширина тайлу (рулону): до 50 см
Щільність: 210 г/м²
Передача кольору: 9/10
Покриття лаком: Доступно*

Premium

Текстура у цих шпалерах є набагато більш рельєфною та об’ємною. Тож на такому полотні дизайн видається яскравішим, виразнішим, ближчим. Цей ефект досягається щільною текстурою, що схожа до піску або ж апельсинової шкірки. Також такі шпалери, за потреби, дозволять ефективніше приховати невеликі дефекти на стінах.

Розмір шпалер: Будь-який
Довжина рулону: Будь-яка
Ширина тайлу (рулону): до 50 см
Щільність: 210 г/м²
Передача кольору: 10/10
Покриття лаком: Доступно*

Шпалери Vida - 21747a

Шпалери Armonia of the Forest - 21402a

Шпалери Foliage Motley - 21363a

Шпалери Akari - 21785a

Шпалери Dooega - 21901a

Шпалери June - 21906a

Шпалери Wilderness - 21917a

Шпалери Mercury - 21942a

Як замовити фотошпалери?

Зв’яжіться з нами, та ми все зробимо! Від вас будуть потрібні тільки заміри стіни та побажання по дизайну.

Менеджер підкаже яка текстура краще підійде до вашої кімнати або потреб.

Дизайнер підготує ваш індивідуальний проект: принти виготовляються на вимогу, тож у вас є можливість коректування кольору або елементів сюжету!