Доставка

Доставку нашої продукції ми здійснюємо за допомогою послуг Нової Пошти. Але у вас також є можливість підібрати найбільш оптимальний варіант доставки та запропонувати його під час замовлення. Ми завжди готові до співпраці з перевіреними перевізниками, які можуть гарантувати своєчасну та оперативну доставку. 

Ми готові гарантувати безпеку і максимальну оперативність доставки Новою Поштою так як співпрацюємо з ними вже більше 5 років.

 

Оплата

Ми пропонуємо декілька варіантів оплати вашого замовлення:

  • ОПЛАТА КАРТОЮ VISA / MASTERCARD

Якщо в вас є карта Visa або MasterCard ви можете повністю сплатити за замовлення в момент його оформлення. Даний варіант оплати дозволить вам заощадити час та комісію при отриманні посилки.

  • ГРОШОВИЙ ПЕРЕКАЗ НА БАНКІВСЬКИЙ РАХУНОК 

Це дуже зручний варіант оплати – досить просто відправити заздалегідь обумовлену суму, на рахунок, який ми вкажемо на вашу вимогу.

  • НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ

Вам достатньо вказати адресу, щоб ми змогли відправити обрану вами продукцію. Ми доставляємо шпалери, користуючись послугами сучасних компаній перевізників, які забезпечують своєчасне і безпечну доставку. У вас буде можливість сплатити за замовлення відразу після його отримання.