Створіть абсолютно унікальні шпалери з малюнків вашої дитини!

Батьки досить часто допускають таку помилку, коли думають, що вони розумніші за своїх дітей. Але найгірше, коли вони вирішують нав’язати їм свої смаки. Ми проти цього!

Діти краще за всіх знають, що їм подобається та в якій кімнаті їм буде приємно і цікаво грати, читати та творити.

Дайте дитині пензлик в руки і трішки свободи – ви будете здивовані який шедевр у неї вийде!

Як відбувається процес створення вашої індивідуальної колекції шпалер:

1. Знайдіть момент коли у вашої дитини гарний настрій, влаштуйтеся зручніше і намалюйте разом картину. Можливо, у вашої дитини вже є шедевр яким ви пишаєтеся, тоді цей крок можна пропустити.

2. Відскануйте або сфотографуйте малюнок в якості не менше 300dpi. Якщо ви не впевнені, що означає 300dpi, то просто сфотографуйте на фотоапарат або телефон з якісною камерою.

3. Надішліть нам фото або скан малюнка.

4. Коли ми отримаємо ваш малюнок, ми спочатку позахоплюємось тим, що в вас вийшло, а потім зв’яжемось для уточнення деталей.

5. Після цього наші дизайнери створять макет для друку, який ми узгодимо з вами перед відправкою на виробництво.

6. Далі ми надрукуємо ваші абсолютно унікальні шпалери на екологічному матеріалі. Увесь цей процес займе не більше 2-х днів.

7. І нарешті ми доставимо їх до вашого дому або у відділення Нової Пошти, де ви зможете перевірити якість та красу ваших нових дитячих шпалер.

Як думаєте скільки коштує ця послуга? Аніскільки! Ніякої додаткової вартості, бо ми хочемо, щоб у вас були найунікальніші шпалери у світі. З любов’ю до вас.
kith2kin