~ Безкоштовна доставка ~

Про kith/kin

Kith to kin (читається «кіс ту кін»): означає від знайомих до близьких. Наша мрія – закохати вас в нашу продукцію та зробити всіх клієнтів не просто клієнтами та знайомими, а частиною сім’ї kith/kin. 

НАША МЕТА

надати вам безпрецедентний вибір шпалер, картин, фотошпалер, арт-принтів та принтованого текстилю, які б підходили до будь-якого віку та стилю. 

Ми захоплюємось сучасним дизайном інтер’єру, і наша місія полягає в тому, щоб показати як кардинально можна змінити інтер’єр за допомогою сучасних принтів.

ВИСОКА ЯКІСТЬ

Ми використовуємо найякісніші матеріали для виготовлення наших продуктів. Усі шпалери та картини друкуються на європейському екологічному флізеліновому матеріалі. Ми гарантуємо високу якість друку, а наша команда завжди дбає про неперевершенність кожного замовлення.

МИ ПІКЛУЄМОСЯ

Ми не тримаємо на складі рулони паперу, натомість виготовляємо всі шпалери та фотошпалери на замовлення, що неймовірно знижує кількість відходів і допомагає зберегти навколишнє середовище. Те саме стосується усіх наших продуктів, бо всі вони виготовляються тільки тоді, коли ви їх замовили! 

Close

kith2kin

Купити фотошпалери, постери та картини на замовлення в Україні | Інтернет-магазин kith2kin

kith2kin

Купити фотошпалери, постери та картини на замовлення в Україні | Інтернет-магазин kith2kin