kith2kin® (читається «кіс ту кін»): означає від знайомих до близьких. Наша мрія – закохати вас в наші шпалери та зробити всіх клієнтів не просто клієнтами та знайомими, а частиною сім’ї kith2kin.

Наша історія

розпочалася тоді, коли ми вирішили змінити уявлення про фотошпалери. Ми хотіли показати, що шпалери та фотошпалери – це мистецтво, яке легко перетворить інтер’єр та додасть саме твого характеру оселі. З цього концепту в подальшому з’явився наш слоган – “шпалери як мистецтво”, до якого ми прислухаємося під час створення нових колекцій. 

Наразі усі наші шпалери створюються командою українських дизайнерів та є авторськими. У кожного дизайнера є свій особистий стиль: комусь до вподоби створювати принти для дитячої, хтось полюбляє працювати з геометричними формами та кольором. Їх різносторонність робить нашу команду такою неймовірною. 

Наш бренд швидко розширюється на терени Європи, і зараз ми вже закохуємо в наші українські дизайнерські шпалери клієнтів в Німеччині, Польщі та найближчим часом Франції.

Ми дбаємо про довкілля!

Щоб звести до мінімуму надмірне виробництво та непотрібні відходи, усі шпалери kith2kin® виготовляються на замовлення. Ми не створюємо склад із сотнями дизайнів, які, можливо, ніколи не будуть розпродані. Навпаки, ми виготовляємо кожну дизайнерську фреску в індивідуальному розмірі та кольоровій палітрі. Це може призвести до трохи більшого часу очікування; однак це гарантує, що наша робота є довготривалою та безвідходною.