Шпалери

Фарбувати чи клеїти шпалери — ось питання

У світі дизайну інтер’єрів завжди з’являються нові тренди, ще декілька років тому основним і непохитним must be ремонту були пофарбовані стіни в однотонний колір, бажано білий або кольору слонової кістки.

Час йде, тренди змінюються і ми знову повертаємося до більш яскравих рішень в інтерʼєри, які дають моральний дозвіл власникам приміщень не обмежувати себе скандинавським мінімалізмом, а спробувати щось нове. І тут ми знову приходимо до такого старого тренду як шпалери та фотошпалери.

Хоча цей тренд все ще викликає в багатьох дещо погані спогади повʼязані із квартирами наших бабусь, де посеред вітальні можна було побачити мальовничу терасу з видом на море або березки, не дивлячись на це, сприйняття потроху змінюється. Неабияк таким змінам у відношенні допомагає маркетингове рішення перейменувати продукт з фотошпалер в таку модну річ, як фрески, панно або мурали.

В чому ж тоді бенефіти використання шпалер, панно або фресок над звичайною (або супер органічною) фарбою? Так, ми розуміємо, що як бренд шпалер, ми можемо мати трішечки заангажоване бачення, але тут ми спробуємо заангажувати вас також.

21906a
21906b
21906c
21906d

Шпалери June

690.00м² грн790.00м² грн
21895a
21895b
21895c
21895d

Шпалери Ikigai

690.00м² грн790.00м² грн

1. Життя, яскравість, щастя

Автор цієї статті 5 років жив в квартирі із повністю білими стінами, і дозвольте мені поділитися своїми відчуттями – це було до біса нудно. Навіть якщо обклеїти усі чотири стіни максималістичними принтами з яскравими квітами здається мені a little bit of an overkill, то бажання мати хоча б одну акцентну стіну тепер не покидає автора в жодній новій квартирі.

З цікавих фактів проживання тих 5 років в білих стінах, автор таки в один момент вирішив розфарбувати одну стіну самостійно. І ось два висновки які були набуті під час цього процесу:

перший: автор зовсім не має хисту до малюванні, і все те, що було в його голові, в реальності перетворилося в темно-зелену пляму схожу на приклад з тесту Роршаха

другий: видаляти наслідки такого креативного прояву було довго і дорого

Тому, в усіх наступних схожих ситуація, коли хочеться кардинально змінити інтерʼєр і додати сплеску емоцій – краще обрати фотошпалери, вони і розроблені професійними дизайнерами, і змінити їх доволі легко.

Обои жираф в графическом стиле на сером фоне в детской
Дизайнерські фотошпалери осінній ліс на тлі хмарного неба у вітальні

2. Якщо ми почали говорити про легко

А ви колись самостійно фарбували кімнату? Так щоб прошарок фарби був рівномірний, ось ці авангардні краплі фарби не розтікалися донизу, та й ви в кінці виглядали як достойна людина? У вас це легко виходило? Залиште свій контакт і автор перезвонить вам в хвилини відчаю та пошуку людини з руками з того місця.

Якщо серйозно, то шпалери дуже легко клеяться, а потім і переклеюються. Якщо через рік ви вже втомилися від своїх дизайнерських графіті і тепер вам до вподоби вінтажні рожеві троянди, то ви з легкістю зможете поклеїти нові шпалери.

21883a
21883b
21883c
21883d

Шпалери Layla

690.00м² грн790.00м² грн
21210a

Шпалери Basquiat Bright

690.00м² грн790.00м² грн

3. Розмір має значення

І тут ми зовсім не про те, про що б ви хотіли можливо прочитати, а про розмір вашої оселі. Якщо ви хочете розширити приміщення, додати простору, світла або затишку, то вам точно до нас. Фотошпалери мають якусь магічну функцію, яка допомагає трішки змінити сприйняття простору. Ні, нажаль, вони не відкриють прохід в Нарнію та не зроблять із ваших 50 квадратів 350, але візуально точно зможуть допомогти створити ілюзію розширення простору. Тут головне підійти до цього питання із дизайнером, який зможе за допомогою шпалер та правильного освітлення візуально змінити ваш інтерʼєр. Також, як передають нам старшини наших комʼюніті – шпалери вміють ховати невелички недоліки нерівності стін. І хоча з цим давно навчилися працювати спеціалісти по гіпсокартону або шпаклюванню, ми не будемо забувати наші стародавні традиції та згадаємо цей важливий пункт також.

21756a
21756b

Шпалери Swish

690.00м² грн790.00м² грн
21423a
21423b

Шпалери Wild Jungle

690.00м² грн790.00м² грн

4. Унікальність, індивідуальність, кастомізація

Всі ми (або багацько з нас) вважають себе унікальними сніжинками (special snowflakes), тому відрізнятися від інших є важливою частиною щоденної рутини. Наша оселя є в якомусь сенсі частиною нас, де ми проявляємо свою індивідуальність через призму архітектурного дизайну. Шпалери та фотошпари легко можуть допомогти в цій нелегкій задачі зробити “не як у всіх”. Тобто навіть, якщо ви і оберете схожий дизайн шпалер зі своєю колежанкою, то кастомізація саме під ваші розміри стіни все одно зробить вашу шпалерину неповторною. Плюс, відчуття того, що ви належите до цієї важливої касти людей, які обирають українське та підтримують культуру дбайливого споживання. А ви 100% отримаєте це відчуття, тому що наші шпалери були створені українськими дизайнерами, вироблені в Україні та виготовляються тільки під замовлення, що дозволяє зменшити кількість відходів. Ой, ми ще й female-led company, як про це забути то можна було.

21888a
21888b

Шпалери Ileori

690.00м² грн790.00м² грн
21785a
21785b

Шпалери Akari

690.00м² грн790.00м² грн

Ну і наостанок, те що автора попросили написати SEO-спеціалісти.

У світі дизайну інтер’єрів шпалери стають все популярнішим вибором для оновлення простору. З їх безмежним вибором дизайнів, легким встановленням, здатністю створювати атмосферу та здатністю приховати недоліки стін, шпалери стали новим трендом, який здатний перетворити будь-який інтер’єр. Рішення фарбувати чи клеїти шпалери залежить від ваших особистих уподобань, але шпалери надають більше можливостей для творчості та створення неповторного стилю у вашому будинку.

Нехай ваші стіни розкажуть унікальну історію за допомогою шпалер!