~ Безкоштовна доставка ~

Шпалерні тренди 2021 – дизайни, що створять настрій на рік вперед

Шукаєте сучасні шпалери? Ми скоротили список дизайнів, які привернуть увагу до твого інтер’єру.

Протягом багатьох років шпалери переживали різні періоди популярності, але зараз для них наступив саме той момент. Багато в чому завдяки власникам будинків та квартир, які стають сміливішими при виборі декору – інтер’єр стає більш індивидуальним та виразним.

Правильно підібрані шпалери можуть додати саме той стильний елемент, якого не вистачало в інтер’єрі. Додати захоплюючий фон до будь-якої кімнати, навіть кухні та ванної кімнати, при правильному виборі принту.

Тенденції в дизайні шпалер 2021

«Шпалери – це ключова тенденція в дизайні 2021 року, і ненаситний апетит споживачів не схоже що планує зменшуватися», – говорить Девід Гарріс, директор з дизайну Andrew Martin. «Незалежно від вашого смаку, є щось для кожного. Починаючи з традиційних квіткових рослин і тромпе-лейла, закінчуючи сучасними геометричними та тропічними візерунками або тваринними мотивами та архітектурним дизайном».

Незалежно від того, створюєте ви декоративну стіну чи оздоблюєте всі чотири стіни, ось на такі тенденції шпалер варто звернути свою увагу прямо зараз.

1. Максималістичні шедеври

Мелані Адамс, керівник відділу Wallpaper Direct, пояснює, що на даний момент тенденція в шпалерах “дуже максималістична”. Тож сміливі та рясні шпалери збираються забрати на себе вашу увагу в 2021 році.

Шпалери, які, на вашу думку, «занадто» будуть саме у тренді.

“Оскільки більшість із нас проводить багато часу вдома, наші будинки стають простором для відпочинку та релаксу, а також місцем, де ми хочемо оточити себе радістю, кольорами та візерунками, які роблять нас щасливими”, – говорить Рут Моттерсхед, креативний директор в Little Greene.

“Одним з найпростіших способів кардинально змінити будь-який інтер’єр є шпалери. Дизайнери використовують сміливіші, барвистіші принти та поєднують їх із яскравими кольорами на стінах та дерев’яних виробах. “

2. Позитивні відтінки жовтого

Сонячні відтінки жовтого піднімають наш настрій та покращують наш інтер’єр. Наразі, кількість пошуків за “жовтими шпалерами” зросла на 49 відсотків у порівнянні з попереднім роком.

«Жовтий – чудовий вибір для кухонь, особливо якщо не вистачає природного світла», – говорить Пола Тейлор, спеціаліст з кольорів та тенденцій компанії Graham & Brown. Його яскравий і веселий характер вносить позитив у серце дому. Теплий і привітний відтінок випромінює щастя та оптимізм та ідеально підходить, коли настає час випічки торта!

3. Запрошуємо відкрите повітря в приміщення

Ця підбадьорлива тенденція “природи” є темою в усіх аспектах дизайну інтер ‘єра – від зелених фарб до кімнатних рослин; усі інтер’єри наповнені референсами до природі.

Створюючи баланс у приміщенні та на відкритому повітрі, ми допомагаємо зробити наші будинки продовження природного світу за межами вулиці. Якщо у вас немає двору або навіть зелених рослин, ви все одно можете створити відчуття приєднання до природи за допомогою творчого дизайну шпалер.

4. Напрямки мрії

Хоча багато хто не мав змоги поїхати в далекі пункти призначення, схоже, що ми замість них ми приносимо їх додому. Очевидно, що тенденція інтер’єрів, натхненна подоражами, виникла через непередбачуваність минулого року, з якого ми мріяли збіжати.

Починаючи з марокканських кольорових палітр у фарбах та закінчуючи мальовничими шпалерами, наші будинки стають даниною для місць, куди ми хочемо подорожувати. Це єдиний напрямок натхнення для подорожей, який ми можемо запланувати на літо 2021 року!

5. Неймовірний мармур

Мармурові шпалери можуть допомогти нам отримати зовнішній вигляд, без витрат. «Мармурові настінні покриття були одними з найпопулярніших дизайнів завдяки своїй універсальності, – пояснює Ендрю Герраті, співзасновник Wallsauce. «Чи то в рясному виборі кольорів і фактур, чи в застосуванні, оскільки виріб можна широко використовувати на кухнях та у ванних кімнатах, без витрати на природний камінь»

6. Вражаючі квіткові мотиви

Квіткові мотиви, буквально, популярніші ніж будь-коли, у 2021 році. Масштабні квіткові принти – це головний герой наступних сезонів. Приверніть увагу в кімнаті особливою стіною із шпалерами з квітковим принтом. Тенденція до темних шпалер у стилі Ренесансу з насиченими коштовними тонами є дуже важливою тенденцією, на яку слід звернути увагу.

“У будь-якій схемі декорування стін більше, ніж будь-чого іншого, тому треба робити їх дизайн ключовим, – пояснює Мартін Уоллер, засновник Andrew Martin. “Цього можна досягти за допомогою яскравих шпалер або фотошпалер та завдяки яскравим кольоровим рішенням.

Який стиль найбільше підійде вашому дому?

Ще більше принтів ви зможете знайти,
перейшовши до каталогу kith2kin

Close

kith2kin

Купити фотошпалери, постери та картини на замовлення в Україні | Інтернет-магазин kith2kin

kith2kin

Купити фотошпалери, постери та картини на замовлення в Україні | Інтернет-магазин kith2kin