Шпалери

Що таке Cottagecore та як він може змінити ваш дім?

Якщо вишукані котеджі, ботанічний фольклор та біг по наповнених квітами луках надихають вас, тоді Cottagecore може бути ідеальною естетикою для вашого будинку.

Прикрасьте свій дизайн інтер’єру за допомогою цих п’яти шпалер та сучасних ідей декору, щоб дізнатись, як жити життям Cottagecore.

Сонний сад

Cottagecore – це естетика, натхненна інтерпретацією західного сільськогосподарського життя. Вона зосереджена на ідеях більш простого життя та гармонії з природою. Тому, звісно, зелені тони є ключовими для цього стилю. Додайте трохи темних рожевих тонів з квітковими шпалерами і ви отримаєте чарівний сад півоній, який росте прямо у вашій спальні.

Блаженні метелики

Такі ніжні садові істоти, як метелики, є одним із основних напрямків в Cottagecore. Цей принт несе у собі атмосферу ботаніки та непримхливості природи, чудово виглядає у поєднанні зі стильними меблями.

Не забудьте розмістити живі рослини по кімнаті, щоб надати своєму простору ще більше атмосфери саду дикої природи.

Рум'яний будуар

Червоні та рум’яні рожеві шпалери з квітами огорнуть вашу кімнату ранковим серпанком та повністю зачарують погляд.

Ностальгічна пудра

Спробуйте додати трохи тропічної родзинки вашому будинку за допомогою екзотичного рослинного принту. Пудрово-зелені та персиково-рожеві тони викликають мрійливу ностальгічну насолоду.

Дитяча, наповнена природою

Ви можете легко занурити кожну кімнату свого будинку в доброту Cottagecore або Fairycore за допомогою відповідних шпалер – і дитяча кімната не виняток. Ці яскраво жовті шпалери мають милий візерунок намальованих квіточок, що надає дитячій кімнаті відчуття сільської місцевості та яскравого лугу.

Всі представлені дизайни доступні до замовлення на сайті