-10% у кошику | онлайн замовлення

Що таке Cottagecore та як він може змінити ваш дім?

Якщо вишукані котеджі, ботанічний фольклор та біг по наповнених квітами луках надихають вас, тоді Cottagecore може бути ідеальною естетикою для вашого будинку.

Прикрасьте свій дизайн інтер’єру за допомогою цих п’яти шпалер та сучасних ідей декору, щоб дізнатись, як жити життям Cottagecore.

Сонний сад

Cottagecore – це естетика, натхненна інтерпретацією західного сільськогосподарського життя. Вона зосереджена на ідеях більш простого життя та гармонії з природою. Тому, звісно, зелені тони є ключовими для цього стилю. Додайте трохи темних рожевих тонів з квітковими шпалерами і ви отримаєте чарівний сад півоній, який росте прямо у вашій спальні.

Шпалери Bloom Green

Блаженні метелики

Такі ніжні садові істоти, як метелики, є одним із основних напрямків в Cottagecore. Цей принт несе у собі атмосферу ботаніки та непримхливості природи, чудово виглядає у поєднанні зі стильними меблями.

Не забудьте розмістити живі рослини по кімнаті, щоб надати своєму простору ще більше атмосфери саду дикої природи.

Шпалери Fan Light

Рум'яний будуар

Червоні та рум’яні рожеві шпалери з квітами огорнуть вашу кімнату ранковим серпанком та повністю зачарують погляд.

21342_3_ver

Шпалери Autunno Gold Pink

Ностальгічна пудра

Спробуйте додати трохи тропічної родзинки вашому будинку Cottagecore за допомогою екзотичного рослинного принту. Пудрово-зелені та персиково-рожеві тони цієї ванної кімнати викликають мрійливу ностальгічну насолоду.

21356_3_ver

Шпалери Foliage Purple Watercolor

Дитяча, наповнена природою

Ви можете легко занурити кожну кімнату свого будинку в доброту Cottagecore або Fairycore за допомогою відповідних шпалер – і дитяча кімната не виняток. Ці яскраво жовті шпалери мають милий візерунок намальованих квіточок, що надає дитячій кімнаті відчуття сільської місцевості та яскравого лугу.

21077_3_ver

Шпалери Shapes Yellow flowers

Всі представлені дизайни доступні до замовлення на сайті

Close

kith2kin

Купити фотошпалери, постери та картини на замовлення в Україні | Інтернет-магазин kith2kin

kith2kin

Купити фотошпалери, постери та картини на замовлення в Україні | Інтернет-магазин kith2kin