Шпалери

7 цікавих шпалер із 3D ефектом, які змінять ваше приміщення

Шпалери з доповненою реальністю – що це таке та з чим це їдять?

Одним із найпопулярніших трендів kith2kin стали принти із 3D ефектом. Це обумовлено їх неймовірною можливістю повністю візуально змінювати простір, ніби створюючи ілюзію об’ємних предметів на ваших стінах.

Наші дизайнери обрали сім різних 3D шпалер, які зможуть розширити простір та додати об’єму вашому інтер’єру.

Шпалери 3D Rosa Inglesa Sapphirine

Квіти – це завжди про створення настрою! Свіжі айстри на балконі влітку або білосніжні тюльпани на столику в спальні, усе це додає нотки свіжості в наш простір.

Так само із дизайном шпалер, ви можете обрати квітковий принт, який зробить ваші стіни квітучим нагадуванням про сонячні дні в іноді похмурі будні. Шпалери 3D Rosa Inglesa Sapphirine створюють візуальну ілюзію сотні троянд, які тягнуться до неба.

Шпалери Piuma

М’які відтінки та доповнена реальність змушуть тебе доторкнутися до цих шпалер та відчути м’яку фактуру пір’я на твоїй шкірі.

Наші дизайнери вважають, що принт Piuma ідеально підійде до спальні через їх лагідну натуру. З такими шпалерами будь-який стрес зовнішнього світу має залишитися за дверима вашої оселі.

21479a
21479b
21479c
21479d

Шпалери Piuma

390м² грн590м² грн

Шпалери Prejudice

21483a
21483b
21483c
21483d

Шпалери Prejudice

390м² грн590м² грн

Якщо ви подумали, що очерет – це частина декору, то маємо вам сказати, що, нажаль, ви помиляєтеся. Просто 3D ефект на цих шпалерах настільки сильний, що таке відчуття виникає і в нашої команди. Такий принт найкраще підійде до вітальні у поєднанні з дерев’яними деталями та теплими кольорами меблів.

Шпалери Clarity Dark

Для витончених поціновувачів 3D шпалер ми обрали панелі в темно-синьому та нюдовому кольорі. Панелі ніби трохи просвічуються, відкриваючи погляду зимні природні мотиви. Завдяки протилежним кольрним рішенням, цей принт ідеально підійде як під світлий, так і в більш насичений інтер’єр.

Шпалери 3D Forest Soft

Неординарні шпалери із кам’яним листям у доволі зухвалих колірних рішеннях не тільки додадуть візуального 3D ефекту вашій стіні, але й підкреслять вашу особистість. Наші дизайнери обрали цей принт також через вигідне розташування головних елементів, які не буде перекрито ішими деталями декору.

Шпалери Glyph Mountains

Мотиви з використанням арок стане найкращим вибором, якщо у вас розширення простору на меті. Такий принт створює візуальну ілюзію продовження приміщення всередину арки. В процесі створення цього принта дизайнери kith2kin вирішили додати трохи загадковості у вигляді трохи помітних обрисів лісу.

Шпалери Plastic Yellow

Ніби виліплені з пластілину, ці щпалери ідеально підійдуть до інтер’єру кухні. Веселі кольори допоможуть створити теплі моменти проведені із чашкою чаю та дітьми. Принт Plastic Yellow буде виглядати найкраще із світлими тонами меблів. А якщо додати в інтер’єр техніку Smeg, то вайб американських 60-х років забезпечено.

Переходь за посиланням, щоб побачити більше