~ Безкоштовна доставка ~

Доставка

Доставку нашої продукції ми здійснюємо за допомогою послуг Нової Пошти. Але у вас також є можливість підібрати найбільш оптимальний варіант доставки та запропонувати його під час замовлення. Ми завжди готові до співпраці з перевіреними перевізниками, які можуть гарантувати своєчасну та оперативну доставку. 

Ми готові гарантувати безпеку і максимальну оперативність доставки Новою Поштою так як співпрацюємо з ними вже більше 5 років. 

Оплата

Ми пропонуємо декілька варіантів оплати вашого замовлення:

ОПЛАТА КАРТОЮ VISA / MASTERCARD

Якщо в вас є карта Visa або MasterCard ви можете повністю сплатити за замовлення в момент його оформлення. Даний варіант оплати дозволить вам заощадити час та комісію при отриманні посилки.

ГРОШОВИЙ ПЕРЕКАЗ НА БАНКІВСЬКИЙ РАХУНОК 

Це дуже зручний варіант оплати – досить просто відправити заздалегідь обумовлену суму, на рахунок, який ми вкажемо на вашу вимогу.

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ

Вам достатньо вказати адресу, щоб ми змогли відправити обрану вами продукцію. Ми доставляємо шпалери, користуючись послугами сучасних компаній перевізників, які забезпечують своєчасне і безпечну доставку. У вас буде можливість сплатити за замовлення відразу після його отримання.

Close

kith2kin

Купити фотошпалери, постери та картини на замовлення в Україні | Інтернет-магазин kith2kin

kith2kin

Купити фотошпалери, постери та картини на замовлення в Україні | Інтернет-магазин kith2kin